Szanowni Państwo!
Pragniemy przybliżać naszym Czytelnikom nowoczesne rozwiązania, technologie i materiały, które mogą przyczynić się do rozwoju sieci drogowej i poprawy stanu infrastruktury w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że w dużym gronie Czytelników naszego miesięcznika jest wiele osób, które mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w codziennej pracy.
Zapraszamy specjalistów związanych z budownictwem drogowo-mostowym (np. projektantów, inżynierów komunikacji, zarządców dróg, pracowników naukowych, przedstawicieli firm wykonawczych i producentów, dystrybutorów maszyn, urządzeń i materiałów) do publikowania w „Magazynie AUTOSTRADY” artykułów problemowych (niekomercyjnych!) - nawet dotyczących zagadnień trudnych i niepopularnych, które do tej pory nie znalazły miejsca w innych mediach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą Autorów prosimy o kontakt z redakcją (nr tel. 032 788 52 04) , bądź przesłanie propozycji tekstu (konspektu) do wglądu redakcji - na adres „Magazyn Autostrady”, Al. Roździeńskiego 188c, 40-203 Katowice lub pocztą elektroniczną: j.glapinska@elamed.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij