Już na przełomie września i października profesjonaliści z sektora budowlanego zawitają do największego w Europie Środkowej centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo

Idea targów
Construction Machinery Exhibition to premierowe targi, stworzone z myślą o rozwoju sektora, odgrywającego bardzo ważną rolę w rodzimej gospodarce. W Polsce pandemia nie zmieniła wprawdzie obszaru budownictwa tak znacząco, jak to miało miejsce w innych krajach, wciąż jednak możemy dostrzec kilka zagadnień, nad którymi warto wspólnie pracować, budując lepsze jutro branży. I temu właśnie mają służyć Targi Maszyn Budowlanych.

Pomocne targi
Ptak Warsaw Expo, organizator wydarzenia, proponuje zmodernizowaną ideę targowej imprezy po to, aby stworzyć impuls ożywiający sektor budowlany. W tym celu gromadzi rynkowych liderów w jednym czasie i miejscu tak, aby ułatwić i przyspieszyć ich relacje biznesowe oraz umożliwić im rozwój i poszerzenie kompetencji.

Strefy tematyczne
Zakres branżowy wydarzenia związany jest z zagadnieniami obejmującymi inżynierię lądową, określaną także jako budownictwo lądowe i wodne. W trakcie targów prezentowane będą maszyny, pojazdy i komponenty budowlane, a także podnośniki, rusztowania, deskowania, szalunki czy dźwignice. Wśród firm przedstawiających swoje oferty nie zabraknie także dostawców usług serwisowych oraz części zamiennych.

Konkurs VOLVO
Umiejętności branżowych fachowców popularyzować będzie Konkurs Klubu Operatorów, organizowany przez VOLVO. Jego uczestnicy muszą wykazać się precyzją, techniką, szybkością i opanowaniem, wykorzystując do tego innowacyjne maszyny, w tym Koparkę kołową EWR130E. Jest to model o najmniejszym promieniu obrotu i czołowej w swojej klasie stabilności, zaprojektowany w odpowiedzi na życzenia klientów, co czyni go pod wieloma względami sprzętem pionierskim na rynku.

Dodatkowe targi, dodatkowe korzyści
Atutem Construction Machinery Exhibition jest fakt, że w tym samym czasie w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce również targi narzędziowe – Warsaw Tools & Hardware Show. Spójna tematyka obu imprez sprzyja niewątpliwie budowaniu trwałych relacji biznesowych pomiędzy sektorami i pozyskaniu dla nich nowych kontrahentów.


Prognozy i bezpieczeństwo
Twórcy Targów Maszyn Budowlanych przewidują, że odwiedzi ich ok. 15 tysięcy osób, które poznają oferty ponad 120 wystawców. Goście będą mogli czuć się w pełni komfortowo, ponieważ wydarzenie jest organizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zatroszczył się o nie Ptak Warsaw Expo, który wraz z początkiem września otworzył wielki sezon targowy imprezą Warsaw Dental Medica Show. To właśnie podczas niej prof. Krzysztof Simon stwierdził: “Bardzo mi imponuje wielkość pomieszczeń, rozmiar tych targów oraz odległości między stoiskami”.


źródło i fot.: warsawconstructionexpo.com
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij