W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 25 maja br., na konferencję poświęconą strefom płatnego parkowania, która odbędzie się formule online.

 Zapraszamy wszystkich zarządców miejskich przestrzeni parkingowych do udziału w jedynej na rynku kolejnej edycji konferencji poświęconej strefom płatnego parkowania. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia skupimy się na omówieniu następujących obszarów:

    • Strefy Płatnego Parkowania i branża parkingowa w czasie pandemii
    • Projekty parkingowe w formule partnerstwa publiczno-prywatnego
    • Nowoczesne rozwiązania parkingowe w Smart City
    • Zarządzanie parkingami dla samochodów ciężarowych
    • Funkcjonowanie przestrzeni parkingowych przy dworcach kolejowych

Wydarzenie dedykujemy przedstawicielom zarządów dróg miejskich, zieleni, urzędów miast i szeroko pojętej administracji publicznej oraz operatorom prywatnych parkingów zlokalizowanych w miastach.

Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo pod linkiem: https://www.tor-konferencje.pl/

źródło i fot.: tor-konferencje


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij