W imieniu organizatorów zapraszamy na przyszłoroczne targi Bauma Innovation Award, które odbędą się 4-10 kwietnia 2022 roku w Monachium.

Termin zgłoszeń rozpoczyna się 3 maja, zaś kończy 3 września 2021 roku. Wszystkie niezbędne informacje o warunkach uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy  dostępne są na stronie www.bauma-innovationspreis.de.
Jako międzynarodowe miejsce spotkań branży, bauma oferuje kompleksowy przegląd liderów rynku i innowacji.  

W trakcie targów dowiedzą się Państwo więcej o aktualnych trendach i przyszłych tematach w budownictwie, materiałach budowlanych i przemyśle maszyn górniczych.

Podczas przyszłorocznego wydarzenia VDMA, Messe München i wiodące stowarzyszenia niemieckiej branży budowlanej przyznają nagrodę bauma Innovation Prize.
Szczegóły dotyczące wydarzenia: www.bauma-innovationspreis.de.

źródło i fot.: bauma-innovationspreis


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij