W imieniu organizatorów Konferencji naukowo-technicznej „Współistnienie Dróg i Lotnisk z infrastrukturą towarzyszącą i otoczeniem” serdecznie zapraszamy w dniach 20-20 października 2021 roku, do Jeleniej Góry

Lokalizacja:
Jelenia Góra
Data rozpoczęcia:
20.10.2021
Data zakończenia:
22.10.2021
Strona www:
http://www.sitk...

Celem konferencji jest przedstawienie dotychczasowych polskich doświadczeń z zakresu koegzystencji dróg i lotnisk z infrastrukturą towarzyszącą i z otoczeniem. Konferencja
odbędzie się w pobliżu realizowanych odcinków dróg ekspresowych S3, S5 i S8 oraz autostrad A4 i A18. W programie przewiduje się wycieczkę techniczną na budowę tunelu w rejonie Kamiennej Góry.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia współistnienia dróg i lotnisk z :
      - Sieciami energetycznymi ,telekomunikacyjnymi i  gazowniczymi,
      - Odwodnieniem i sieciami kanalizacyjnymi,
      - Drogami kolejowymi – przejazdy kolejowe, wiadukty
      - Zabudową aglomeracyjna – ekrany dźwiękochłonne,
      - Obszarami leśnymi i chronionymi
      - Tunelami, kładkami i przejściami dla zwierząt oraz problemy dostępności lotnisk

Zapraszamy autorów do przygotowania referatów zgodnie z w/w tematyką, w języku polskim, ze streszczeniem w języku angielskim.  Referaty będą publikowane. Warunkiem publikacji referatu jest uzyskanie pozytywnej recenzji Komitetu Naukowego oraz Recenzentów czasopisma.

Szczegóły dotyczące konferencji: http://www.sitk.pkp.wroc.pl/konferencja


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij