W dniach 5-7 października 2021 r., odbędzie się V edycja Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
05.10.2021
Data zakończenia:
07.10.2021
Strona www:
https://konfere...

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową V edycję Konferencji podczas, której będą mogli Państwo wysłuchać ciekawych prelekcji przygotowanych przez specjalistów w branży oraz uczestniczyć w wielu dyskusjach.  

Obecnie mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem budownictwa komunikacyjnego i nierozerwalnie związaną z tym szeroką potrzebą wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy odpowiedniego projektowania, budowy oraz utrzymania dróg i obiektów mostowych w nierzadko złożonych i skomplikowanych warunkach gruntowych. W związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w już czwartej edycji Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”.

Udział w konferencji rekomendujemy przedstawicielom sektora projektowego, wykonawczego, a także administracyjnego branży drogowo-mostowej.

Szczegóły dotyczące Konferencji znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://konferencjadrogowo-mostowa.elamed.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij