Serdecznie Państwa zapraszamy do bezpłatnego udziału w cyklu szkoleń specjalistycznych „Drogi samorządowe – budowa, utrzymanie, recykling, jakość”. spotkania odbędą się w formule online.

Lokalizacja:
Online
Data rozpoczęcia:
25.02.2021
Data zakończenia:
29.04.2021
Strona www:
https://drogi-s...

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych chcieliśmy Państwa serdecznie zaprosić do bezpłatnego udziału w cyklu szkoleń specjalistycznych zatytułowanych „Drogi samorządowe – budowa, utrzymanie, recykling, jakość”, spotkania odbędą się w formule online.

Cykl szkoleń składa się z czterech spotkań tematycznych nawiązujących do bieżącej sytuacji na rynku związanej z BUDOWĄ, UTRZYMANIEM, RECYKLINGIEM oraz JAKOŚCIĄ wykonywania dróg.
Celem zaproponowanych zagadnień jest zachęcenie przedstawicieli administracji samorządowej do zgłębiania wiedzy na temat technologii asfaltowej. Liczymy na Państwa udział w naszym wydarzeniu i aktywny głos w dyskusji.

Najbliższe spotkanie, na które chcielibyśmy Państwa zaprosić odbędzie się 25 lutego br., o godz. 10.00. Podczas szkolenia odbędzie się analiza najważniejszych aspektów dotyczących budowy i pracy konstrukcji oraz zasad warstwowej budowy nawierzchni drogowej.

Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych jest organizacją skupiającą specjalistów z branży budownictwa drogowego, wiodących producentów mieszanek mineralno-asfaltowych, materiałów i surowców do budowy dróg oraz firmy wykonawcze, którym zależy na poprawie jakości sieci drogowej w Polsce.

Misją Stowarzyszenia jest efektywne wspieranie wszelkich działań służących rozwojowi drogownictwa, współpraca z władzami państwowymi i innymi organizacjami celem podniesienia bezpieczeństwa użytkowników dróg oraz inicjowanie działań normalizacyjnych w dziedzinie asfaltów, kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych.
Ważnymi aspektami w działalności są także: propagowanie nowoczesnych technologii, racjonalizacja wytycznych technicznych oraz działalność naukowo-badawcza, której efektem jest oferowany pakiet prezentacji o charakterze informacyjnym i instruktażowym.

 

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij