Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems ogłasza rozpoczęcie działalności Virtuosity, nowej spółki Bentley

10 lipca, 2020 r. – Bentley Systems, Incorporated, wiodący światowy dostawca kompleksowego oprogramowania i usług w zakresie cyfrowych bliźniaków usprawniających projektowanie, budowę i eksploatację infrastruktury, ogłosił dziś, że jego Fundusz Akceleracyjny zainwestował w rozpoczęcie działalności nowej spółki Bentley - Virtuosity. Virtuosity oferuje wyłącznie subskrypcje Virtuoso, które obejmują - wraz z aplikacją do modelowania, symulacji lub budowy infrastruktury firmy Bentley - wirtualnie świadczone usługi eksperckie Virtuosity w celu przyspieszenia i usprawnienia realizacji projektów infrastrukturalnych.
Subskrypcje Virtuoso są teraz dostępne na stronie internetowej  virtuosity.com i dotyczą aplikacji firmy Bentley, w tym MicroStation, OpenBridge, OpenBuildings, OpenFlows, OpenRail, OpenRoads, OpenSite, OpenTower, OpenWindPower, AutoPIPE, ContextCapture, LEGION , MOSES, PLAXIS, RAM, SACS, SoilVision, STAAD,  i SYNCHRO oraz usługi w chmurze iTwin Design Review firmy Bentley. Usługi eksperckie Virtuosity, dostępne za pośrednictwem „kluczy” subskrypcji Virtuoso, obejmują szereg szkoleń i indywidualnych działań szkoleniowych, a także możliwości uczenia się i treści na żądanie, które są dostosowywane podczas użytkowania aplikacji.
Allan Murphy, dyrektor generalny firmy Virtuosity, powiedział: „Światowi specjaliści ds. infrastruktury poznali nowe możliwości współpracy online. Uważamy, że jest to idealny czas na wprowadzenie naszej komercyjnej innowacji: subskrypcji Virtuoso, która poprawia funkcjonalność aplikacji dzięki pomocy ekspertów. Gromadzimy i udostępniamy online naszą wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie, aby każdy specjalista ds. infrastruktury działał z pewnością wirtuoza!”
Werner Felber, partner zarządzający, Boley Geotechnick GmbH, Beratende Ingenieure, powiedział: „Dzięki subskrypcjom Virtuoso specjaliści z naszych międzynarodowych zespołów mogą skuteczniej wspierać projekty. Eksperci Virtuosity pomogą nam zachować aktualność w zakresie cyfryzacji, stale wykorzystując nowości w aplikacjach Bentley, aby zapewnić nam konkurencyjność na rynku i najlepsze wyniki dla naszych klientów.”

O Virtuosity, spółce Bentley


Virtuosity jest wyłącznym globalnym dostawcą subskrypcji Virtuoso dla aplikacji firmy Bentley do modelowania, symulacji i budowy infrastruktury. Każda subskrypcja Virtuoso - zakupiona za pośrednictwem strony internetowej virtuosity.com  - w unikalny sposób łączy aplikacje z usługami ekspertów Virtuosity w celu przyspieszenia i usprawnienia realizacji projektów infrastrukturalnych.

Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems - informacje


Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems został założony w 2020 roku w celu inwestowania w nowych, rokujących uczestników otwartych ekosystemów, przyczyniających się do rozwoju cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems ma na celu przyspieszenie tworzenia i obsługi cyfrowych bliźniaków oraz wspieranie technologii i innowacji, które są możliwe dzięki wspieraniu nowych przedsięwzięć, dokonywaniu inwestycji mniejszościowych oraz nabywaniu i rozwijaniu cyfrowych integratorów. Dotychczasowe inwestycje obejmują Digital Water Works, Digital Construction Works, Virtuosity i The Cohesive Companies. Santanu Das, Chief Acceleration Officer, zachęca potencjalnych uczestników ekosystemu do kontaktu na stronie www.bentleyaccelerationfund.com

Bentley


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij