11-13 października 2021 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbędzie się XI edycja konferencji Dni Betonu organizatorem konferencji jest Stowarzyszenia Producentów Cementu.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
11.10.2021
Data zakończenia:
13.10.2021
Strona www:
https://www.dni...

Stowarzyszenie Producentów Cementu już po raz jedenasty zaprasza do udziału w Konferencji „Dni Betonu”.

W ostatniej, jubileuszowej, dziesiątej konferencji Dni Betonu wzięła udział rekordowa liczba 1060 uczestników.

- Dni Betonu to impreza cykliczna. Poprzednia edycja konferencji zakończyła się ogromnym sukcesem. Mieliśmy tak wielu chętnych, że brakło miejsc hotelowych. Korzystaliśmy ze wszystkich obiektów znajdujących się poza głównym miejscem konferencji, w sąsiedztwie hotelu Gołębiewski – wspomina Krzysztof Kieres, przewodniczący Stowarzyszenia Producentów Cementu. - Podczas konferencji staramy się zaprezentować całe spektrum zastosowania cementu i betonu w gospodarce narodowej i zapraszać na konferencje całe otoczenie biznesowe, z którym związana jest nasza produkcja. Jest to forum wymiany informacji, poszukiwania nowych technologii, dyskusje na temat zrównoważonego rozwoju. Podczas tegorocznej konferencji sporo miejsca, chcemy m.in. przeznaczyć na problematykę zrównoważonego rozwoju i Zielony Ład, który będzie realizowany przez Unię Europejską. Chcemy pokazać wkład przemysłu cementowego w ochronę klimatu i środowiska – dodaje Krzysztof Kieres.

Dni Betonu 2021 to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń naukowo-technicznych Polski i Europy. Organizatorzy zapewniają bogatą ofertę wykładów i prezentacji pokazujących współczesne tendencje w rozwoju technologii betonowych, ale także cały pakiet wydarzeń towarzyszących, gwarantujący zaspokojenie oczekiwań możliwie najszerszego spektrum uczestników. Będą stoiska Partnerów, Sponsorów i Wystawców konferencji, pokazy technologiczne, kolejna edycja konkursu „Power Concrete” oraz debaty dotyczące najbardziej aktualnych wyzwań technicznych i uwarunkowań gospodarczych branży budowlanej.

Więcej


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij