Politechnika Gdańska zaprasza na kolejną XIII Międzynarodową Konferencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT 2020, która w tym roku wyjątkowo odbędzie się 7-8 września.

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Komitet Organizacyjny Konferencji GAMBIT 2020 postanowiła przesunąć termin jej realizacji.

Nowy termin konferencji wyznaczono na 7-8 września 2020 roku.

Decyzję podjęto w trosce o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny podczas konferencji, a także związanych z nimi podróży zaproszonych gości i uczestników.
Tematem przewodnim konferencji będą wyzwania i uwarunkowania poprawy bezpieczeństwa w nadchodzącej dekadzie. Szczegóły programu Konferencji, zasad uczestnictwa, zgłoszeń artykułów przygotowanych do publikacji, a także wszystkich innych spraw organizacyjnych znajdują się na stronie internetowej Konferencji GAMBIT.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij