21-23 października w Jeleniej Górze odbędzie się konferencja naukowo-techniczna „Współistnienie dróg i lotnisk z infrastrukturą towarzyszącą i otoczeniem”.

Lokalizacja:
Jelenia Góra
Data rozpoczęcia:
21.10.2020
Data zakończenia:
23.10.2020
Strona www:
http://www.sitk...

Celem konferencji jest przedstawienie dotychczasowych polskich doświadczeń z zakresu koegzystencji dróg i lotnisk z infrastrukturą towarzyszącą i z otoczeniem. Konferencja odbędzie się będzie w pobliżu realizowanych odcinków dróg ekspresowych S3, S5 i S8 oraz autostrad A4 i A18. W programie przewiduje się wycieczkę techniczną na budowę tunelu w rejonie Kamiennej Góry.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia współistnienia dróg i lotnisk z :
- Sieciami energetycznymi, telekomunikacyjnymi i gazowniczymi,
- Odwodnieniem i sieciami kanalizacyjnymi,
- Drogami kolejowymi – przejazdy kolejowe, wiadukty
- Zabudową aglomeracyjną – ekrany dźwiękochłonne,
- Obszarami leśnymi i chronionymi
- Tunelami, kładkami i przejściami dla zwierząt oraz problemy dostępności lotnisk

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia na adres mailowy lub pocztą tradycyjną na adres do korespondencji oraz dokonanie wpłaty w kwocie 1000 zł + VAT w terminie do 30.09.2020 r. Po tym terminie opłata wynosi 1200 zł + VAT. Opłata konferencyjna obejmuje: materiały konferencyjne, wyżywienie, uczestnictwo w wycieczce technicznej oraz w imprezach towarzyszących. Pobyt w hotelu uczestnicy opłacają indywidualnie, natomiast rezerwacji noclegów dokonują organizatorzy.

Więcej


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij