Redakcje „Magazynu Autostrady” i czasopisma „Mosty” serdecznie zapraszają do udziału w „Seminarium warsztatowym – Drogi Publiczne” w Toruniu 19-20 sierpnia 2020 r..

Lokalizacja:
Toruń
Data rozpoczęcia:
19.08.2020
Data zakończenia:
20.08.2020
Strona www:
https://seminar...

IV edycja Seminarium dedykowana jest dla samorządów Polski północno-zachodniej (województwa: lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie). Zapraszamy do udziału osoby zarządzające inwestycjami miast, gmin i powiatów. W ramach szkoleń zostaną porównane efektywności wybranych technologii i ich kosztorysy, a także będą przedstawione innowacyjne rozwiązania dla dróg lokalnych.
Celem seminarium jest podniesienie kwalifikacji i poziomu wiedzy technicznej osób zajmujących się inwestycjami gmin, powiatów oraz województw, a także wzrost kompetencji uczestników w zakresie zarządzania projektami.

Przekonaj się, że „Seminarium warsztatowym – Drogi Publiczne” to doskonała platforma wymiany doświadczeń infrastrukturalnej i zgłoś swój udział!

Zgłoś swój udział 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij