Wystartowała XXIV edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". W konkursie nagradzani są inwestorzy, wykonawcy i projektanci za konkretną realizację. Termin zgłoszeń upływa 29 lutego 2020 r.

Celem Konkursu jest nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, efekty ekologiczne, a w przypadku obiektów zabytkowych dbałość o architekturę i ochronę dziedzictwa kulturowego.
W edycji roku 2020 można zgłaszać obiekty w dwóch głównych kategoriach: nowe oraz  modernizowane obiekty, których modernizacje, budowę zakończono do końca I kwartału 2020. W każdej z głównych kategorii można zgłaszać obiekty:
- mieszkalne
- hotelarsko-turystyczne
- przemysłowe i inżynieryjne
- użyteczności publicznej
- szkolnictwa
- kultury, sportu, zdrowia i rekreacji
- ochrony środowiska
- zabytkowe
- elewacje i termomodernizacje
- najciekawsze modernizacje i adaptacja wnętrz
- rewitalizacja obszarów i zespołów urbanistycznych
- modernizacje dróg
- obiekty mostowe
- obiekty zieleni
- nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej

Termin zgłoszeń upływa 29 lutego 2020. W konkursie nagradzani są inwestorzy, wykonawcy i projektanci za konkretną realizację, jako wspólne dzieło wszystkich tych trzech podmiotów. Udział w I etapie konkursu jest bezpłatny. Zasady udziału w konkursie i kwestionariusz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.modernizacjaroku.org.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij