21-22.01.2020 r. we Wrocławiu odbędzie się II Międzynarodowa konferencja „Polskie Forum Tunelowe”

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
21.01.2020
Data zakończenia:
22.01.2020
Strona www:
http://kongresd...

Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy – Komitet Narodowy Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – Oddział we Wrocławiu.

Na konferencji poruszane będą tematy projektowania, budowy i bezpiecznej eksploatacji tuneli drogowych w terenie górzystym, pod wodą oraz służących komunikacji w miastach. Omówione mają zostać rozpoczęte niedawno duże inwestycje: w ciągu drogi S3 Bolków-Kamienna Góra w woj. dolnośląskim oraz tunel między wyspami Wolin i Uznam w Świnoujściu.

Program


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij