Już 10-11 grudnia w Sandomierzu odbędzie się Seminarium Warsztatowe „Drogi Publiczne” organizowane przez redakcję „Magazynu Autostrady” przy współpracy z redakcją czasopisma „Mosty”.

Lokalizacja:
Sandomierz
Data rozpoczęcia:
10.12.2019
Data zakończenia:
11.12.2019
Strona www:
https://seminar...

Seminaria Warsztatowe „Drogi Publiczne” to nowa formuła szkoleń skierowanych do kadry zarządzającej inwestycjami miast, gmin i powiatów.

W ramach szkoleń zostaną porównane efektywności wybranych technologii i ich kosztorysy, a także będą przedstawione innowacyjne rozwiązania dla dróg lokalnych. Umożliwią one nabycie wiedzy z zakresu wyznaczania ciągów pieszych i pieszo-rowerowych, wyboru nawierzchni drogowych oraz chodnikowych, a także ich utrzymania.

Regionalizacja seminariów pozwoli na omówienie problemów dotykających konkretne województwa.

Więcej


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij