3-4 października 2019 r. w Legnicy odbędą się „Legnickie dni SMART CITY”

Lokalizacja:
Legnica
Data rozpoczęcia:
03.10.2019
Data zakończenia:
04.10.2019
Strona www:
http://konferen...

Prezydent Miasta Legnicy zaprasza na „legnickie dni SMART CITY” na które składają się:
•  konferencja „Smart City – Mobilność Miejska” w dniu 3 października 2019 r.
•  seminarium „ITS – wdrożenie i do dalej?” w dniu 4 października 2019 r.

Konferencja ma stać się forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy samorządami, przedsiębiorcami i biznesem oraz  prezentacją najnowszych rozwiązań praktycznych w zakresie szeroko rozumianej mobilności miejskiej. Tematyka wystąpień dotyczyć będzie m.in. transportu i logistyki miejskiej, komunikacji publicznej, współdzielenia środków transportu, elektromobilności, systemów monitorowania oraz wpływania na ruch drogowy. W ramach jednego z referatów przedstawione zostaną wnioski z zakończonych trzy dni wcześniej testów autonomicznego busa
w Gdańsku. Będzie to pierwsze podsumowanie.

W ramach seminarium zaplanowano wystąpienia, a przede wszystkim dyskusje mające na celu dzielenie się doświadczeniami pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego posiadającymi już systemy ITS oraz miastami zainteresowanymi ich wdrożeniem. 

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Qubus Hotel **** w Legnicy przy ulicy Skarbowej 2.


Więcej


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij