4-5 września zapraszamy Państwa na Warsztaty Managera Kontraktu organizowane przez redakcję "Magazynu Autostrady"

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
05.07.2019
Data zakończenia:
04.09.2019
Strona www:

Warsztaty Managera Kontraktu to nowa na rynku formuła szkoleń skierowanych do kadry kierowniczej administracji drogowej, dyrektorów i kierowników inwestycji drogowo-mostowych, koordynatorów projektów oraz osób aspirujących na stanowiska managerskie. Spotkania mają na celu możliwość uzupełnienia aktualnej wiedzy z zakresu budownictwa drogowo-mostowego oraz podniesienie kompetencji managerskich.

Warsztaty prowadzone będą w formie dwudniowych sesji tematycznych i prezentacji wzbogaconych o dyskusję panelową z ekspertami i przedstawicielami świata nauki i biznesu.

Zgłoszenie udziału:

Anna Górska-Zychla
tel. 32 788 51 27, tel. kom. 885 058 812
e-mail: a.gorska@elamed.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij