10 październik 2019 r. w Warszawie odbędzie się IV edycja Forum Budownictwo w Polsce 2020

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
10.10.2019
Data zakończenia:
10.10.2019
Strona www:
https://www.for...

Podczas Forum co roku spotyka się grono inwestorów, wykonawców, producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, aby wspólnie omówić sytuację na rynku, prognozy i strategie współpracy na kolejny rok.

Tym razem pod omowione zostaną: stan już realizowanych projektów, konsekwencje zmian dla nowych inwestycji a przede wszystkim najbardziej prawdopodobne odpowiedzi na pytanie – co dalej w branży?

Jak zwykle rozmowy wesprą dane makroekonomiczne dotyczące całego sektora, szczegółowe prognozy dla rynków: mieszkaniowego, komercyjnego i infrastruktury oraz opinie liderów.

Dzięki obecności wiodących graczy, omówimy realne ryzyka, możliwości współpracy w kolejnym roku oraz obszary dywersyfikacji po 2023 r. Dane, strategie i plany decydujące o kształcie rynku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij