10 październik 2019 r. w Warszawie odbędzie się IV edycja Forum Budownictwo w Polsce 2020

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
10.10.2019
Data zakończenia:
10.10.2019
Strona www:
https://www.for...

Nowe prognozy dla sektora infrastruktury i plany liderów na 2020 rok.
Branżowa debata roku już w październiku.

Wartość produkcji budowlano-montażowej zrealizowanej w firmach budowlanych o zatrudnieniu powyżej 9 pracowników w czerwcu 2019 r. spadła o 0,7% r/r. Był to pierwszy miesięczny spadek zanotowany od lutego 2017 r.! Dane te stanowią sygnał ostrzegawczy dla rynku, który doszedł do bariery podażowej. Jak kształtują się prognozy dla budownictwa i infrastruktury na kolejny rok? O tym liderzy sektora porozmawiają podczas dorocznego Forum PMR: Budownictwo w Polsce 2020, 10 października w Warszawie.

Jak wygląda kolejny rok, w świetle danych?
Tradycyjnie będą o tym rozmawiać uczestnicy Forum Budownictwo w Polsce, gdzie co roku ponad 150 kluczowych graczy - Prezesów firm wykonawczych, inwestorów i producentów materiałów budowlanych spotyka się, aby wspólnie omówić sytuację w sektorze. To nie tylko okazja do poznania realnych scenariuszy rozwoju i strategii na nadchodzący rok, ale także najnowszych danych z premierowego raportu PMR: „Sektor budowlany w Polsce, II połowa 2019. Analiza rynku i prognozy rozwoju 2019-2024”.

Branżowa debata roku – plany wiodących graczy i najważniejsze tematy
Oparcie dla rozmów stanowią najnowsze wskaźniki i prognozy PMR – dotyczące sektorów: infrastruktury, mieszkaniowego, komercyjnego, a także na rynku materiałów budowlanych. Dodatkowo swoją oceną i planami rozwoju, podzielą się przedstawiciele zarządu, m.in.: Budimex, Erbud, Unibeb, PORR, Polimex-Mostostal, Doraco, Mirbud, Trakcja PRKiI, Strabag, Mostostal-Warszawa, Eurovia i inni. „Mosty” są Partnerem tego wydarzenia”

Dlaczego warto dołączyć?
To okazja do otrzymania kompletu unikalnych informacji i prognoz rzutujących na planowane strategie 2020. Pakiet najnowszych danych wraz z planami liderów to najlepsza odpowiedź na pytania o kształt sektora i przyszłych kierunków rozwoju. Warto tu być!



W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij