27-29 listopada 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się XVII edycja Jesiennych Warsztatów Betonowych organizowanych przez Grupę Górażdże.

Lokalizacja:
Opole
Data rozpoczęcia:
27.11.2019
Data zakończenia:
29.11.2019
Strona www:

Jesienne Warsztaty Betonowe poświęcone są praktycznym aspektom projektowania i wykonywania betonu i odbywają się cyklicznie, co dwa lata. Ich celem jest prezentacja najnowszych doświadczeń z realizacji inwestycji budowlanych, prezentacja nowych produktów i obszarów ich zastosowania oraz możliwość wymiany doświadczeń w szerokim gronie przedstawicieli branży budowlanej.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij