Bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisał umowę z wykonawcą rozbudowy drogi krajowej nr 62 na odcinku Kruszwica – Grodztwo. Zadanie obejmuje budowę ciągu pieszo-rowerowego na długości prawie 3 km.

W ramach zadania przebudowane zostaną m.in. zjazdy publiczne i indywidualne oraz istniejąca sieć dróg serwisowych o nawierzchniach gruntowych. Zakończenie prac w październiku 2019 roku. Koszt zadania to ponad 2,8 mln zł. Wykonawcą inwestycji zostało konsorcjum firm Drogtom i Usługi Telekomunikacyjne Robert Kobuszewski. Przedsięwzięcie zostanie przeprowadzone w ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych, w którym, w województwie kujawsko-pomorskim realizowane są obecnie:

- budowa ronda na obecnym skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 z drogami wojewódzkimi nr 214 i 217 w miejscowości Warlubie (prace zakończą się w lipcu 2019 roku),
- budowa chodnika przy drodze krajowej nr 62 na odcinku Brześć Kujawski – Falborek (zakończenie robót w czerwcu 2019 roku).

GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij