26 kwietnia 2019r. w Pałacu Krotoszyce w Krotoszycach odbędzie się druga edycja Konferencji Utrzymanie Dróg i Ulic z prezentacją sprzętu i pojazdów drogowych pt.: „Rozwiązania drogowe dla pojazdów elektrycznych”

Lokalizacja:
Pałac Krotoszyce w Krotoszycach
Data rozpoczęcia:
26.04.2019
Data zakończenia:
26.04.2019
Strona www:
http://www.not....

Tematem przewodnim konferencji będą zagadnienia rozwoju nowoczesnych technologii w zakresie automobilności i paliw alternatywnych na świecie. Zostanie również dokonane wprowadzenie do przepisów ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych dot. zarządców dróg, przewoźników drogowych, organów wydających uprawnienia przewozowe.

Głównym celem konferencji jest omówienie przepisów dotyczących ustawy z dnia 11 stycznia 2018r. o automobilności i paliwach alternatywnych, dotyczących zagadnień i obowiązków zarządców dróg publicznych w zakresie usytuowania na parkingach wydzielonych miejsc/stanowisk postojowych przystosowanych do ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto nastąpi wytyczenie działań dla skoordynowania tzw. lokalnych sieci drogowych takich miejsc, aby spowodować swobodne przemieszczanie się pojazdów o napędzie elektrycznym i w razie potrzeby umożliwić ich dogodne i przystępne ładowanie.

Konferencja adresowana jest głównie do:

- zarządców dróg publicznych,

- pracowników samorządu województw/powiatów/miast/gmin ds. zarządzania drogami, a także zarządzania ruchem na drogach,

- przedsiębiorców prowadzący działalność w zakresie budownictwa i robót drogowych.

Podczas trwania konferencji zorganizowany będzie panel dla wystawców/producentów ekologicznego sprzętu technicznego i motoryzacyjnego wykorzystywanego w transporcie drogowym.

Koszt uczestnictwa w Konferencji dla przedsiębiorstw wynosi: 150 zł netto /uczestnik.

W cenie zawarte są materiały dydaktyczne, poczęstunek oraz certyfikat uczestnictwa w konferencji.

W sprawach organizacyjnych z ramienia Rady Federacji SNT NOT ZM w Legnicy proszę kontaktować się z sekretariatem NOT w Legnicy tel. 76/862-87-10, fax: 76/852-30-17, e-mail: not@not.legnica.pl, lub z Przewodniczącym komitetu organizacyjnego Panem Tadeuszem Chodorowskim - SITK, tel. 606-215-272, e-mail: prezes@sitk.cuprum.pl.

ulotka wraz z programem konferencji


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij