Znany jest wykonawca koncepcji technicznej na III pas autostrady A2 węzeł Łódź - Północ - granica województwa.

Wszystko wskazuje na to, że firma: TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. z Gdańska wykona analizę techniczną z elementami koncepcji dla potrzeb uzyskania Decyzji Środowiskowej na porzeszerzenie autostrady A2 do trzech pasów dla każdej jezdni. Wybrano jedną z trzech ofert. Pod uwagę brano: cenę, doświadczenie projektanta i termin udzielania odpowiedzi na etapie przetargu. Cena oferty brutto, to blisko 2,48 miliona zotych.

Wybór na razie jest nieprawomocny. Jeśli nie będzie odwołań i umowa zostanie zawarta, firma przygotuje dokumentację dla potrzeb uzyskania decyzji środowiskowej na poszerzenie autostrady A2 między węzłem Łódź Północ a granicą z województwem mazowieckim.

GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij