W imieniu organizatorów zapraszamy 10 kwietnia do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na Kongres Technologii Miejskich

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
10.04.2019
Data zakończenia:
10.04.2019
Strona www:
https://www.tor...

Osoby interesujące się tematyką miejską mają świadomość potencjału drzemiącego w technologiach z obszaru smart city. W oparciu o zbierane przez samorząd dane powstają rozwiązania, które pomagają w zarządzaniu miastem i włączają w ten proces mieszkańców. Mnogość dostępnych technologii sprawia jednak, że warunkiem niezbędnym dla ich efektywnego wykorzystania jest stałe pogłębianie wiedzy. Podczas Kongresu Technologii Miejskich, który odbędzie się 10 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, rozmawiać będziemy m.in. o inteligentnej mobilności, finansowaniu projektów, walce z wykluczeniem cyfrowym, a także ryzkach jakie niesie ze sobą dynamiczny rozwój smart city.

Debaty w ramach Kongresu toczyć się będą w sesjach:
•    Miasto 2.0
•    Forum Technologii w Transporcie
•    Forum Światło w Mieście
•    Forum Elektromobilności Miejskiej

Kongres Technologii Miejskich organizowany jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, firmę doradczą
i wydawcę portali Transport Publiczny, Rynek Kolejowy i Rynek Infrastruktury. Kongres stanie się miejscem wymiany opinii i informacji na temat przyszłości polskich miast w kontekście rozwoju technologii związanych z transportem, energią czy wykorzystaniem przestrzeni.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij