16-17 maja 2019 roku w Wiśle odbędzie się IX Konferencja Mostowców infraMOST, czyli MOSTY w Infrastrukturze Drogowej i Kolejowej.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
16.05.2019
Data zakończenia:
17.05.2019
Strona www:
http://inframos...

Konferencja organizowana jest przez Oddział Górnośląski Związku Mostowców RP ze wsparciem zespołu infraTEAM.

Jest to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń mostowych w naszym kraju. Tym razem będzie ono miało po raz pierwszy charakter międzynarodowy, z udziałem naszych najbliższych sąsiadów z zagranicy. Wisła położona jest w pobliżu granic krajów Grupy Wyszehradzkiej. Nie bez znaczenia są też plany rozwoju i integracji infrastruktury transportowej między krajami Trójmorza.

W trakcie Konferencji będzie miało miejsce wręczenie Medalu ZMRP za wybitne osiągnięcia w mostownictwie, Górnośląskiego Lauru Mostowego za wybitną działalność, aktywność, zaangażowanie i wnoszony wkład pracy na rzecz mostownictwa i promowania Związku Mostowców RP na terenie Górnego Śląska. Odbędzie się też Studencki Konkurs mostów spaghetti FoodBridge 2019. Będzie również okazja, aby wspólnie świętować przypadający 18 maja Dzień Mostowca.

Podczas konferencji zostanie poruszona tematyka mostów kolejowych i drogowych (stalowych, betonowych, kompozytowych), wyposażenia mostów, projektowania, wykonawstwa, technologii oraz infrastruktury drogowej i kolejowej. Zagadnienia, które omówią prelegenci, to: elementy wyposażenia mostów (nawierzchnie, izolacje, odwodnienie, zabezpieczenia itd.), łożyska i urządzenia dylatacyjne, analiza obliczeniowa, badania i analiza eksperymentalna, analiza uszkodzeń, awarii i katastrof, obiekt mostowy a środowisko, analiza stanów użytkowych, technologie budowy, utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą Asset Management, projektowanie mostów i BIM.

Kontakt:   
dr hab. inż. Marek Salamak prof. Politechniki Śląskiej
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
tel.: 502 359 037, e-mail: marek.salamak@polsl.pl
Sandra Bienia
Dyrektor organizacyjny infraTEAM
tel.: 507 475 028, e-mail: sandra.bienia@infrateam.eu


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij