Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019 po raz 27. pokażą nowe technologie i rozwiązania!

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
13.03.2019
Data zakończenia:
15.03.2019
Strona www:
https://lightfa...

Zapraszamy do udziału  w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2019 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

W dniach 13 i 14 marca odbędzie się dwudniowe spotkanie dla przedstawicieli władz samorządowych.
W dniu 13 marca dotyczyć będzie ono problemów oświetlenia dróg i ulic “Oświetlenie uliczne w nowoczesnym mieście”, 14 marca dotyczyć będzie problemów elektromobilności “Pojazdy elektryczne w polskich miastach”.
 
Spotkanie dotyczące problemów pojazdów elektrycznych uzupełnione zostanie pokazem pojazdów elektrycznych i stacji ładowania. Będzie to kontynuacja pierwszego pokazu pojazdów elektrycznych zorganizowanego na Targach ELEKTROTECHNIKA 2018, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Będzie też uzupełnieniem oraz rozwinięciem spotkań, dotyczących problemów oświetlenia i gospodarki energetycznej na terenie miast i gmin, które
są organizowane corocznie na targach od kilkunastu lat.
Spotkania te cieszą bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli miast i gmin. W tegorocznym spotkaniu wzięło udział 127 przedstawicieli urzędów miast i gmin.
 
Spotkanie “Pojazdy elektryczne w polskich miastach” będzie jednym z kilkunastu spotkań, szkoleń  i konferencji organizowanych na Targach wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszeniem Elektryków Polskich, Polskim Związkiem Przemysłu Oświetleniowego, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI i Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej.
 
Współpracujemy także z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji i Politechniką Częstochowską.

Targi ŚWIATŁO to:
•    Szkoleniowo-wystawowo formuła – szkolenia i seminaria ściśle połączone z prezentacją sprzętu i  
      najnowszych technologii
•    15 000 branżowych odwiedzających z Polski i świata
•    Szeroka promocja Targów i nowości produktowych Wystawców
•    Równolegle odbędą się Targi ELEKTROTECHNIKA oraz Wystawa TELETECHNIKA

Targom ŚWIATŁO od lat tradycyjnie towarzyszą spotkania skierowane do przedstawicieli samorządów lokalnych.
W czasie spotkań specjaliści omawiają problemy, z którymi spotykają się władze samorządowe w związku z realizacją inwestycji oświetleniowych. Uczestnicy zyskują wiedzę przydatną przy podejmowaniu decyzji o budowie i modernizacji oświetlenia na terenie miasta lub gminy.
W ramach Targów odbędzie się także wręczenie nagród w Konkursie Na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto Roku oraz Najlepszą Inwestycję Oświetleniową Roku 2018 roku.

Uczestników szkoleń oraz wszystkich przedstawicieli władz samorządowych i przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych  oświetlenia drogowego zapraszamy do odwiedzenia XXVI Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2018. Jest to jedyna szansa zapoznania się ofertą ponad 500 wystawców, a także skonfrontowania i porównania ich ofert oraz podjęcia decyzji w co warto i należy inwestować.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij