23 lutego br. o godz. 20.00 zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzeciej edycji Wielkiego Charytatywnego Balu Infrastruktury i Budownictwa, który odbędzie się w Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
23.02.2019
Data zakończenia:
23.02.2019
Strona www:
http://pzpb.com...

Wielki Bal Charytatywny odbędzie się w szczególnym okresie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, a zarazem 100-lecia polskiego budownictwa w odrodzonej Polsce. W tym roku gościmy w wyjątkowym obiekcie – w Renaissance Warsaw Airport Hotel. To komfortowy lifestyle’owy hotel, którego charakter odwołuje się designersko do polskiej szkoły filmowej, polskiego nowoczesnego wzornictwa, smaków Polski oraz doświadczenia Warszawy w świeżym ujęciu.

Wszystkie te przesłanki łączymy, aby zrealizować niezwykły cel charytatywny i pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Zorganizowana specjalnie dla Państwa aukcja wybranych dzieł sztuki i prac artystycznych pomoże nam zebrać odpowiednie środki i przekazać całkowity dochód na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij