23.01.2019 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się I Polskie Forum Tunelowe

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
23.01.2019
Data zakończenia:
23.01.2019
Strona www:
http://kongresd...

Polskie Forum Tunelowe to nowa inicjatywa programowa Polskiego Kongresu Drogowego. Stanowi odpowiedź na zgłaszane zapotrzebowanie środowiska inwestorów, projektantów i wykonawców drogowych. Polska staje się jednym z największych placów budowy takich obiektów w Europie. Trwa budowa tunelu na S7 Lubień-Rabka, jedną z większych takich inwestycji będzie połączenie podwodnym tunelem obu części Świnoujścia, długie odcinki w tunelach będą budowane na drodze S3 na południe od Wrocławia i S19 na południe od Rzeszowa, a także na północnej obwodnicy Krakowa.

Polskie Forum Tunelowe będzie imprezą cykliczną, organizowaną co roku w innym miejscu, we współpracy z Oddziałami GDDKiA prowadzącymi na swoim terenie inwestycje tunelowe lub eksploatujące tunele. Pierwsze Forum PKD organizuje we Wrocławiu, razem z tamtejszym Oddziałem GDDKiA. Oddział podpisał niedawno umowę na wykonanie ostatniego odcinka drogi ekspresowej S3 Bolków-Lubawka do granicy z Czechami. W ramach tego odcinka ma zostać wybudowany najdłuższy drogowy tunel w Polsce w miejscowości Stare Bogaczowice, o długości 2290 metrów.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij