11-12.06.2019 w Łodzi odbędą się Targi Smart City Expo Poland, podczas których Wystawcy prezentować będą nowoczesne technologie, produkty i usługi służące do stworzenia lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom miasta.

Lokalizacja:
Expo - Łódź
Data rozpoczęcia:
11.06.2019
Data zakończenia:
12.06.2019
Strona www:
https://www.sma...

Celem Targów jest organizacja profesjonalnego wydarzenia targowego, podczas którego zostaną zaprezentowane wyselekcjonowane technologie i produkty mieszczące się w wyznaczonym zakresie tematycznym. Odwiedzającymi targi będą osoby decyzyjne, bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje w obszarach miejskich: prezydenci i burmistrzowie miast, dyrektorzy i naczelnicy wydziałów inwestycyjnych (drogi, inwestycje kubaturowe), kadra zarządzająca spółkami komunalnymi (ciepłownie, elektrociepłownie, oczyszczanie miast, zarządzanie drogami).

​Część hali targowej zostanie przekazana w ręce najbardziej innowacyjnych samorządów w kraju. Na przekazanej powierzchni zainteresowane miasta będą mogły przedstawić swoje osiągnięcia, sukcesy w zakresie innowacyjnych rozwiązań, służących mieszkańcom.

Zaplanowano również wydarzenia towarzyszące targom w postaci konferencji oraz pokazów i warsztatów organizowanych we współpracy z uczelniami wyższymi, firmami działającymi w obszarze Smart City oraz samorządowcami, którzy zaprezentują dobre praktyki i wdrożone rozwiązania.

Do współpracy przy organizacji targów oraz wydarzeń towarzyszących zaproszono producentów i dystrybutorów rozwiązań z następujących branż i obszarów:
- odnawialne źródła energii,
- metody magazynowania energii,
- e-mobilność (samochody elektryczne oraz systemy ładowania),
- technologie i rozwiązania antysmogowe,
- niskoemisyjny transport miejski (rozwiązania hybrydowe, elektryczne wodorowe, CNG/LNG),
- aplikacje mobilne dla mieszkańców,
- e-płatności,
- e-urząd,
- energooszczędne oświetlenia miejskie,
- gospodarka systemu zamkniętego i nowoczesne metody przetwarzania surowców,
- systemy zarządzanie infrastrukturą miejską,
- monitoring miejski,
- utrzymanie porządku i czystości,
- innowacyjne rozwiązania dotyczące małej infrastruktury,
- rozwiązania z zakresu drogownictwa (nowoczesne nawierzchnie ścieżek i dróg, oznakowanie drogowe, sygnalizacja świetlna itp.),
- rozwiązania z zakresu zarządzania infrastrukturą kubaturową


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij