21-23.11. br. w ustroniu odbędzie się XX konferencja naukowo-techniczna geosyntetyki i tekstylia techniczne w budownictwie i ochronie środowiska warsztaty szkoleniowe „zastosowania geosyntetyków i tekstyliów technicznych w obiektach inżynierskich”.

Lokalizacja:
Ustroń
Data rozpoczęcia:
21.11.2018
Data zakończenia:
23.11.2018
Strona www:
https://www.kon...

Celem konferencji oraz warsztatów szkoleniowych jest prezentacja wyników badań, najnowszych osiągnięć naukowych i technicznych dotyczących geosyntetyków, włókien i tekstyliów technicznych stosowanych w inżynierii środowiska oraz budownictwie. Konferencja skierowana jest między innymi do: producentów, inwestorów, projektantów, wykonawców, pracowników naukowych oraz studentów, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z zastosowaniem geosyntetyków i włókien i tekstyliów technicznych w budownictwie oraz w inżynierii środowiska. Warsztaty szkoleniowe będą doskonałą płaszczyzną wymiany doświadczeń związanych z zastosowaniem geosyntetyków w inżynierii wodno-lądowej.

PROGRAM


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij