15-16 listopada br. w Jeleniej Górze odbędzie się konferencja naukowo-techniczna „Projektowanie, budowa i utrzymanie autostrad, dróg ekspresowych i lotnisk”.

Lokalizacja:
Jelenia Góra
Data rozpoczęcia:
15.11.2018
Data zakończenia:
16.11.2018
Strona www:
http://sitk.pkp...

Konferencja organizowana jest przez Wrocławski odział SITK, GDDKiA, Politechnikę Wrocławską oraz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych.

Celem konferencji jest przedstawienie dotychczasowych polskich doświadczeń z zakresu projektowania, budowy i utrzymania autostrad, dróg ekspresowych i lotnisk ze szczególnym zwróceniem uwagi na stosowane systemy: „projektuj – buduj” oraz „utrzymaj standard”. Konferencja odbywa się w pobliżu realizowanych odcinków dróg ekspresowych S3 i S5. Jak również wybudowanych autostrad A4 i A18.

Tematyka konferencji obejmuje następujące zagadnienia:

- problemy projektowania autostrad, dróg ekspresowych i lotnisk (studia ruchowe, optymalizacja projektowania),
- budowa i projektowanie nawierzchni podatnych i betonowych – doświadczenia wykonawcy i projektanta,
- diagnostyka nawierzchni,
- utrzymanie nawierzchni,
- doświadczenia z systemów „projektuj-buduj” oraz „utrzymaj standard”.

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia Uczestnictwa na adres do korespondencji oraz dokonanie wpłaty w kwocie 900 zł + 23% VAT w terminie do 5 listopada 2018 r Opłata konferencyjna obejmuje: materiały konferencyjne, wyżywienie, uczestnictwo w imprezach towarzyszących.

Więcej


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij