Opolski Oddział GDDKiA informuje, że 3 września 2018 r. planowane jest rozpoczęcie drugiego etapu tegorocznego remontu opolskiej autostrady.

Prace obejmą odcinek w kierunku Wrocławia (jezdnia północna) od km 249,3 do km 256,7 - od przejazdu awaryjnego za mostem na Odrze do przejazdu awaryjnego około 4 km za węzłem „Krapkowice”. W dniach 03-06.09.2018 r. Wykonawca przystąpi do ustawiania barier separacyjnych na jezdni południowej.

7.09.2018 r. w godzinach porannych, po dokonaniu odbioru czasowej organizacji ruchu, planowane jest zamknięcie jezdni północnej. Wraz z zamknięciem jezdni północnej zostaną wyłączone z ruchu łącznice północne węzła „Krapkowice” (w obrębie SPO Gogolin). 

Planowany termin zakończenia drugiego i zarazem ostatniego etapu tegorocznego remontu autostrady A4 w województwie opolskim, to 31 października 2018 roku.

GDDKiA

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij