O innowacyjności rozwiązań w technologii RCC przedstawiciele branży drogowej i samorządów rozmawiali z ekspertami w trakcie seminarium zorganizowanego przez CEMEX Polska ze Stowarzyszeniem Producentów Cementu. Partnerem Specjalnym była firma Tandem.

W trakcie seminarium uczestnicy zapoznali się z prezentacją profesora Jana Deji ze Stowarzyszenia Producentów Cementu, który poruszył kwestię betonowych nawierzchni drogowych jako odpowiednie rozwiązanie dla polskich dróg. Z kolei Piotr Kijowski, kolejny z reprezentantów Stowarzyszenia, przedstawił analizę kosztów budowy dróg w technologii betonowej.

Przedstawiciele samorządów mieli również okazję zapoznać się z nowoczesną i trwałą technologią budowy dróg betonowych w technologii RCC. Eksperci przybliżyli uczestnikom praktyczne wykorzystanie tej metody oraz opowiedzieli o jej zaletach w realizacji lokalnych inwestycji drogowych.

Wydarzenie, zorganizowane pod honorowym patronatem marszałka województwa lubuskiego, prezydenta Zielonej Góry i burmistrza Żagania oraz rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego, zgromadziło około80 gości zainteresowanych tematyką dróg betonowych.

Seminarium w Żaganiu jest kolejnym z cyklu spotkań organizowanych przez CEMEX Polska w celu propagowania wiedzy i dzielenia się doświadczeniami dotyczącymi rozwiązań betonowych.

Cenna wymiana opinii z ekspertami z branży i prowadzone podczas spotkania ożywione dyskusje stanowią potwierdzenie, że wykonywanie dróg w technologii betonowej stanowi interesujący i istotny temat dla samorządów i władz lokalnych.

Przygotował Organizator
fot. Organizator


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij