Przedstawiciele branży drogowej i samorządów poznali korzyści płynące z budowy lokalnych dróg w technologii betonu wałowanego podczas seminarium zorganizowanego przez CEMEX Polska oraz firmę Wikrusz.

Seminarium zorganizowane w Węgrowie, pod honorowym patronatem starosty sokołowskiego i węgrowskiego, zgromadziło wielu uczestników. Około 80 zaproszonych gości, a wśród nich przedstawiciele władz samorządowych, miało możliwość poznania zalet nawierzchni betonowych, które przedstawiał Michał Hebdaś, członek Zarządu CEMEX Infrastruktura. Drogi betonowe jako idealne rozwiązania dla polskich dróg to jeden z tematów omawianych przez prof. Jana Deję i Piotra Kijowskiego, ekspertów ze Stowarzyszenia Producentów Cementu. Wśród pozostałych zagadnień poruszanych przez prelegentów znalazły się między innymi analiza kosztów budowy nawierzchni betonowych w skali lokalnej oraz charakterystyka betonowych nawierzchni drogowych, którą zaprezentowali przedstawiciele Stowarzyszenia Producentów Cementu. Eksperci CEMEX pokazali uczestnikom przykłady realizacji lokalnych dróg betonowych oraz przedstawili sposób ich realizacji z wykorzystaniem technologii RCC, czyli betonu wałowanego. Małgorzata Lach-Witkowska, właścicielka firmy Wikrusz, podzieliła się doświadczeniami i innowacyjnym podejściem spółki w produkcji betonu towarowego. Konferencja była okazją do zdobycia wiedzy na temat rozwiązań betonowych, podzielenia się doświadczeniami i wymiany opinii z ekspertami w branży budowlanej. Ożywiona dyskusja kończąca spotkanie potwierdziła, że temat dróg betonowych jest bardzo istotną kwestią dla samorządów i lokalnych władz. Seminarium było kolejnym z cyklu po Lublinie i Siedlcach.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij