LUG i CISCO nawiązują współpracę, w ramach której oferować będą zaawansowane technologicznie rozwiązania smart w obszarze oświetlenia przestrzeni miejskich.

Czołowy europejski producent profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED, firma LUG Light Factory, nawiązała współpracę z firmą CISCO, światowym liderem w branży nowoczesnych technologii.

W ramach nawiązanej współpracy, firmy będą oferować swoim klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania smart w obszarze oświetlenia przestrzeni miejskich oparte o CISCO Kinetic for Cities i inteligentne oświetlenie zewnętrzne LUG. - Współpraca z globalnym liderem technologicznym jakim jest CISCO System Inc., jest wyrazem uznania dla naszych wieloletnich prac z obszaru research & development. To także kolejny krok na drodze realizacji celów strategicznych naszej Grupy. Wciąż się rozwijamy i doskonalimy, by zapewnić naszym klientom światowej jakości rozwiązania zarządzania światłem. Naszym celem jest pozycja międzynarodowego lidera w obszarze innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Liczę, że współpraca ze światową marką, liderem w branży nowoczesnych technologii, jakim jest CISCO, pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał obu naszych firm i oferować rozwiązania smart najwyższej jakości. – mówi Ryszard Wtorkowski Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej LUG S.A., w skład której wchodzi firma LUG Light Factory.

Inteligentne rozwiązania oświetleniowe opracowane przez LUG i CISCO zostały zaprezentowane uczestnikom Smart City Expo World Congress w Barcelonie, jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce Smart City na świecie. Pierwszy zintegrowany, wspólny projekt, realizowany jest przez LUG i CISCO w Izraelu i wszedł już w strategiczną fazę wdrożenia. Izraelska gmina Gderot otrzyma rozwiązanie gotowe do pracy natychmiast po zainstalowaniu opraw oświetleniowych. Takie podejście oferuje możliwość budowania usług Smart City w fazach, wykorzystując inteligentne komponenty oświetleniowe LUG jako wielofunkcyjne źródło informacji, a CISCO Kinetic for the Cities jako holistyczną platformę zarządzania.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij