„Salon Kruszyw” to przedsięwzięcie towarzyszące kieleckim targom Autostrada i Maszbud od 2012 roku. W tym roku odbędzie się w dniach 9-11 maja.

Lokalizacja:
Targi Kielce
Data rozpoczęcia:
09.05.2017
Data zakończenia:
11.05.2017
Strona www:
http://www.salo...

W zamierzeniu organizatorów, Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i Targów Kielce SA, jest to inicjatywa cykliczna, integrująca firmy – z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw – prezentujące się na targach w Kielcach, a także osoby i firmy nie uczestniczące w targach. W ramach Salonu debatujemy o aktualnych problemach branży.

Tegoroczna edycja będzie miała trochę zmienioną, poszerzoną formułę. We współpracy z Kluczowym Klastrem Gospodarki Opadowej i Recyklingu zorganizowane zostało trzydniowe przedsięwzięcie tradycyjnie już na Agorze w Hali E na terenie Targów Kielce, z bogatym programem merytorycznym.

Głównym wydarzeniem tego poświęconego bardzo szerokiej tematyce spotkania specjalistów (całość pod hasłem Salon Kruszyw) będzie tradycyjna już Debata – w tym roku pod hasłem „Jak być lepszym w branży …”. Debata ta dotyczyć będzie niezwykle ważkich dla firm nie tylko branży kruszywowej zagadnień. Stosowanie dobrych praktyk, zrównoważonego rozwoju czy dbałość o jakość produkcji to wyzwania dla ambitnych prorozwojowych firm chcących osiągnąć sukces i być konkurencyjnymi na rynku. Moderatorem będzie dr hab. Stefan Góralczyk, prof. IMBiGS.

Podczas trwania Salonu Kruszyw przewidziano także spotkania, dyskusje i prezentacje specjalistów zarówno z branży kruszywowej, jak i gospodarki odpadami oraz recyklingu. Inspirowane i koordynowane przez Kluczowy Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu tematy wiodące pierwszego i trzeciego dnia Targów, to: „Zagospodarowanie odpadów dla drogownictwa”, „Kiedy odpad staje się produktem”.

Członkowie klastra, klienci, osoby zainteresowane będą miały świetne warunki podczas tzw. rozmów stolikowych do swobodnych dyskusji przy kawie.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa we wszystkich częściach nowej formuły Salonu Kruszyw.

Patronat medialny nad imprezą pełni magazyn KRUSZYWA i MAGAZYN AUTOSTRADY.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij