W nr 3/17 Magazyny Autostrady w artykule autorstwa mgr inż. Wacława Szafrańca pt. "Efektywność drenażu francuskiego – w porównaniu z drenażem tradycyjnym – rurowym" porównano koszty budowy drenażu tradycyjnego z drenażem francuskim.

W marcowym numerze Magazynu Autostrady (3/17) w artykule: Efektywność drenażu francuskiego w porównaniu z drenażem tradycyjnym-rurowym, na str. 59 w tabelce „Stopa procentowa wynosi 25%” w tys. zł nastąpił błąd w druku. Wartość aktualna netto (NPV) powinna wynosić - 96,00. W wersji drukowanej Magazynu pojawiło się: 96,00.


Wersja poprawiona


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij