W sieci można obejrzeć trzy filmy popularyzujące technologię cynkowania ogniowego. Każdy z kilkuminutowych spotów przedstawia inny aspekt tej metody zabezpieczania stali przed korozją.

Na platformie YouTube pojawiło się oficjalne konto Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego, na którym możemy obejrzeć trzy krótkie filmy, dotyczące galwanizacji. Z serii spotów dowiemy się co to jest cynkowanie ogniowe i na czym polega, poznamy poszczególne etapy procesu cynkowania i ich zastosowania oraz zapoznamy się z gotowymi realizacjami w całej Polsce. Celem filmów jest rozpowszechnienie tej technologii  oraz edukacja odbiorców w zakresie cynkowania ogniowego .


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij