26.01.2017 r. Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Krzysztof Kondraciuk powołał pana Bogdana Tarnawskiego na stanowisko Dyrektora Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie.

Bogdan Tarnawski zastąpił na stanowisku Dyrektora Oddziału GDDKiA w Rzeszowie Wiesława Kaczora, który funkcję tę sprawował od kwietnia 2007r. Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Rzeszowskiej. Pracę zawodową rozpoczął w 1985r. w Rejonie Dróg Publicznych w Rzeszowie. W latach 1999-2011 był Dyrektorem Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. Od 2011 r. w spółce Promost Consulting Sp. z o.o. zarządzał zespołami nadzoru nad budową autostrady A4 dla trzech odcinków: Rzeszów-Jarosław, Jarosław-Radymno, Radymno-Korczowa, a od roku 2014 jako Dyrektor ds. Rozwoju kierował pracami i projektami z zakresu rozwoju firmy.

GDDKiA Rzeszów


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij