Utrudnienia na A4 - Magazyn Autostrady

Przez najbliższych 6 tygodni należy się spodziewać utrudnień na autostradzie A4 w pobliżu Legnicy. Będą one związane z budową trasy ekspresowej S3.

Przez najbliższych 6 tygodni należy się spodziewać utrudnień na autostradzie A4 w pobliżu Legnicy. Będą one związane z budową trasy ekspresowej S3.
Utrudnienia wystąpią na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Zlotoryja i Legnica. W drugim tygodniu września - według planów od wtorku 6 września - planowane jest zamknięcie jezdni w kierunku Zgorzelca (jezdni północnej). Potrwa ono ok. 3 tygodnie. W tym czasie ruch będzie przełożony na jezdnię w kierunku Wrocławia, po której ruch będzie się odbywał w obu kierunkach.

Po zakończeniu prac na jezdni północnej, na taki sam okres – 3 tygodnie – zostanie zamknięta jezdnia w kierunku Wrocławia. W tym czasie ruch dwukierunkowy będzie się odbywał na jezdni w kierunku Zgorzelca. Zmienion aorganizacja ruchu będzie obowiązywała n aodcinku ok. 2 km.

Utrudnienia są związane z budową dwóch wiaduktów w ciągu drogi ekspresowej S3, w miejscu przyszłego węzła Legnica Południe. Budowa 80 km drogi ekspresowej S3 od Nowej Soli do Legnicy potrwa do połowy 2018 roku. Jest realizowana kosztem ok. 2, 5 mld zł.

Rynek Infrastruktury


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij