Odcinek S61 Suwałki - Budzisko magnesem na inwestorów - Magazyn Autostrady

Aż 21 firm i konsorcjów z całej Europy złożyło wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym na budowę - w systemie "Projektuj i buduj" – odcinka drogi ekspresowej S 61 Suwałki – Budzisko.

28 lipca upłynął termin składania wniosków o dopuszczenie do postępowania przetargowego na budowę dwujezdniowego odcinka drogi ekspresowej S 61 Suwałki - Budzisko. Droga ma mieć długość ok. 24 km.,  z nawierzchnią wykonaną z betonu cementowego.

Wnioski złożyło 21 podmiotów gospodarczych. Na tym etapie weryfikacji podlegać będzie wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa wykonawców. Spośród złożonych wniosków,  wybranych może być maksymalnie 20 wykonawców którzy będą spełniali warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu. Do nich też zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych.

Inwestycja jest objęta umową CEF - ma być gotowa – najpóźniej w 2020 r.

 

GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij