Dr hab. inż. Arkadiusz Madaj, prof. PP został wybrany nowym przewodniczącym Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej.

28 kwietnia br. w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbyło się Krajowe Zebranie Delegatów Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej, podczas którego podsumowano dotychczasową działalność Związku w ramach IX kadencji.

Ustępujący przewodniczący dr hab. inż. Janusz Szelka, prof. UZ i WSOWL, przedstawił dokonania Związku IX kadencji oraz podziękował wszystkim członkom i ustępującemu zarządowi za aktywną pracę.

Podczas Zebrania dokonano także wyboru przewodniczącego oraz władz statutowych Związku X kadencji (2016-2019).

Nowym przewodniczącym ZMRP został dr hab. inż. Arkadiusz Madaj, prof. PP, który nie krył swojego wzruszenia i podziąkował członkom Związku za zaufanie.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij