IX konferencja Dni Betonu organizowana przez Stowarzyszenie Producentów Cementu odbędzie się w dniach 10-12 października 2016 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Konferencja organizowana co dwa lata jest największym w Polsce forum osób związanych nie tylko z produkcją i technologią betonu, ale także z budownictwem.

W 2014 roku wzięło w niej udział 850 osób z kraju i zagranicy. Ta cyfra stawia Dni Betonu na pierwszym miejscu konferencji branży budowlanej w Polsce. To platforma spotkań przemysłu produkcji betonu towarowego i świata nauki. W 2014 roku referaty na konferencję przygotowało ponad 200 autorów, a 40 referatów zostało wygłoszonych. Konferencja miała także swoich partnerów programowych, którzy razem z wystawcami przygotowali 40 stoisk.

Co czeka uczestników IX konferencji Dni Betonu? Kierując się opiniami uczestników organizatorzy dostosowują program Dni Betonu do ich oczekiwań, a także starają się go uatrakcyjnić poprzez wydarzenia towarzyszące. Podobnie jak w 2014 roku, oprócz typowych sesji tematycznych, planujemy zorganizowanie sesji posterowej, pokazów technologicznych oraz paneli dyskusyjnych - debat. Po raz czwarty zostanie zorganizowany Konkurs „Power Concrete”, którego celem jest zaprezentowanie współczesnych możliwości technologicznych betonu. Dodatkową atrakcją towarzyszącą konferencji będą warsztaty poświęcone technologii betonu architektonicznego.

Podczas Dni Betonu konsekwentnie staramy się tworzyć przyjazne warunki do nawiązywania współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym i przemysłem.

Już dziś zachęcamy Państwa do zaplanowania swojej obecności w Konferencji DNI BETONU 2016www.dnibetonu.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij