Jednym z podstawowych problemów w budowie infrastruktury podziemnej na terenie miast jest konieczność okresowego wyłączania ulic i dróg z użytkowania.

Sytuacja ta powoduje utrudnienia komunikacyjne i realne straty finansowe, zwłaszcza dla użytkowników korzystających z budynków położonych w takich miejscach. Dodatkowym zagadnieniem, które jest szczególnie ważne w przypadku zabytkowych dzielnic miast, jest konieczność zagęszczania gruntu wokół przewodów przy użyciu maszyn wytwarzających drgania. Taki sposób zagęszczania gruntu wpływa negatywnie zarówno na stan techniczny budynków, jak również jest on uciążliwy dla ich użytkowników.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij