Przewodnik skierowany jest do zamawiających „publicznych” i odnosi się do zamówień na innowacje zarówno co do przedsiębiorców rozpoczynających działalność, jak i tych, którzy chcą poprawić swoją działalność w ramach bieżących zamówień.

Oferuje on wyjaśnienia procedur, defi nicji i odpowiada na najczęściej zadawane pytania, zawiera też wybór studiów przypadków i przydatnych zasobów. Szczególny nacisk położony jest na sposoby, za pomocą których procedury przetargowe mogą ułatwić większą innowacyjność określonych rozwiązań. Przewodnik omawia zamówienia na innowacje w kontekście polityk europejskich, projektów pilotażowych w zakresie innowacji, procedur zamówień sprzyjających innowacjom, elementów strategii długoterminowego uwzględniania elementów innowacyjnych w zamówieniach publicznych oraz podaje cztery przykłady zrealizowanych zamówień na innowacyjne produkty lub usługi. Podręcznik oparty jest na najnowszych dyrektywach dotyczących zamówień publicznych w UE.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij