Szanowni Państwo!
Pragniemy przybliżać naszym Czytelnikom nowoczesne rozwiązania, technologie i materiały, które mogą przyczynić się do rozwoju sieci drogowej i poprawy stanu infrastruktury w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że w dużym gronie Czytelników naszego miesięcznika jest wiele osób, które mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w codziennej pracy.
Zapraszamy specjalistów związanych z budownictwem drogowo-mostowym (np. projektantów, inżynierów komunikacji, zarządców dróg, pracowników naukowych, przedstawicieli firm wykonawczych i producentów, dystrybutorów maszyn, urządzeń i materiałów) do publikowania w „Magazynie AUTOSTRADY” artykułów problemowych (niekomercyjnych!) - nawet dotyczących zagadnień trudnych i niepopularnych, które do tej pory nie znalazły miejsca w innych mediach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą Autorów prosimy o kontakt z redakcją (nr tel. 032 788 52 04) , bądź przesłanie propozycji tekstu (konspektu) do wglądu redakcji - na adres „Magazyn Autostrady”, Al. Roździeńskiego 188c, 40-203 Katowice lub pocztą elektroniczną: j.glapinska@elamed.pl