19 czerwca 2015 roku gmach Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie był miejscem spotkania znakomitych gości ze świata biznesu, prawa i mediów. Okazją do spotkania była 5. Rocznica powstania kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.

Kancelaria CUBLUN TRĘBICKI jest partnerem merytorycznym Magazynu Autostrady, zapewniającym najwyższej wartości artykuły. Tematyka artykułów głównie skupia się wokoł prawa zamówień publicznych, w którym wybitnym specjalistą jest mecenas Piotr Trębicki. Poza artykułami Kancelaria zaangażowana jest w dostarczanie opinii eksperckich, specjalistycznych wywiadów, a także filmików, które można oglądać na naszej stronie internetowej.

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI powstała na początku 2010. Podstawowe założenie partnerów Kancelarii to stworzenie firmy prawniczej, która będzie dostarczać usługi prawne najwyższej jakości, porównywalnej do jakości usług oferowanych przez największe firmy działające na polskim i międzynarodowym rynku, ale przy bardziej konkurencyjnym podejściu do rozliczeń finansowych.

Główne specjalizacje Kancelarii to:

  • prawo zamówień publicznych
  • prawo ubezpieczeniowe
  • prawo instytucji finansowych
  • prawo pracy
  • prawo IT
  • prawo procesowe

Mimo stosunkowo krótkiej historii, Kancelaria może poszczycić się obsługą prawie 200 klientów korporacyjnych, którzy to właśnie w ostatni piątek gościli w Sali Notowań GPW.

Imprezę uświetnił występ znanego performera, Michała Kempy.

Przyjaciele Kancelarii, przedstawiciele Fundacji Academia Iuris, opowiedzieli o swojej działalności oraz zachęcali gości do angażowania się we wspieranie idei bezpłatnej pomocy prawnej na rzecz osób niezamożnych.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był oczywiście tort.

Potem goście dali się porwać muzyce.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij